O nas

Naleśnikarnia Ancymonek

Naleśniki z ANCYMONKA to nie tylko potrawa to przede wszystkim nasza pasja :) Jesteśmy nową rodzinną firmą, która powstała zarówno z pasji jak i zdobytego doświadczenia.

Praktykę zdobywaliśmy przez wiele lat pracując w gastronomii w kraju i za granicą. Dużo obserwowaliśmy ale dużo też zainwestowaliśmy w szkolenia po to, by zadowolić najbardziej wymagające podniebienia. Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje!

W nowatorskie przepisy NALESNIKÓW ANCYMONKA wkładamy całe serce.

Zapewniamy zawsze świeże produkty!

W Naleśnikarni ANCYMONEK znajdziecie nie tylko standardowe naleśniki ale także pancakes (oryginalne amerykańskie naleśniki), bomby witaminowe (koktajle na bazie świeżo miksowanych owoców i warzyw, świeżo wyciskane soki!

ANCYMONEK to naleśnikarnia i kawiarnia w jednym. Zapraszamy na poranną, pyszną kawę w wielu odsłonach. A w okresie wiosenno-letnim otworem stoi nasz ogródek na świeżym powietrzu, kuszący pełnią smakowych inspiracji.

Zapraszamy podróżnych na szybkie „co nie co”, biznesmenów na pyszną włoską kawę oraz całe rodziny na niedzielne obiady.

ANCYMONEK to miejsce „jak u mamy”. Polecamy naleśniki pszenne, razowe, gryczane lub czekoladowe. Jeśli nie tolerujesz laktozy zrobimy naleśnika specjalnie dla Ciebie na mleku bez laktozy! Naleśnikarnia ANCYMONEK to także idealny pomysł na kontynuowanie miłego wieczoru po wyjściu z kina „przez żołądek do... serca” :)